Antoš Frolka
Sedící děvče
Id: 40803
kombinovaná technika/papír, rozměr 44 x 62 cm, signováno vlevo dole, datováno 11, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2310x
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
3 600 Kč