Antoš Frolka
Za živobytím
Id: 241506
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1867x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
8 500 Kč