Apollonas Soben
Pohled do světlé budoucnosti
Id: 435404
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a číslováno na pravé boční části obrazu, popsáno na zadní straně, nerámováno
zobrazeno: 937x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 500 Kč