Apollonas Soben
Toskánsko
Id: 435406
olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a číslováno na pravé boční části obrazu, popsáno na zadní straně, nerámováno
zobrazeno: 769x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 500 Kč