Apollonas Soben
Výzdoba vrcholu
Id: 421401
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a číslováno na pravé boční části obrazu, popsáno na zadní straně, nerámováno
zobrazeno: 821x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč