Arno Novák
Krajina se stromy
Id: 528702
olej/karton, rozměr 23 x 33 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 513x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 000 Kč
2024,12-1,03,20,34,00
minimální příhoz 500 Kč