Arnold Koblitz
V rozkvetlé zahradě
Id: 244627
olej/plátno, rozměr 60 x 72 cm, značeno a popsáno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci,po
zobrazeno: 2986x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
35 000 Kč