Arnošt Hofbauer
Malířova zahrada
Id: 121008
olej/plátno/karton, rozměr 49 x 69 cm, signováno vlevo dole, nepasuje rám, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1721x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč