Arnošt Hofbauer
Tygr na lovu
Id: 199201
olej/plátno, rozměr 71 x 59 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu lehce uvolněné plátno
zobrazeno: 3396x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
37 000 Kč