Arnošt Hofbauer
Z Posázaví
Id: 135009
olej/překližka, rozměr 29 x 30 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, malba popraskána, na zadní straně výstavní štítek
zobrazeno: 1738x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 500 Kč