Arnošt Karásek
Utonulá
Id: 46101
olej/plátno, rozměr 164 x 120 cm, signováno vlevo dole, datováno 1957, původní rámování , obraz v původním stavu, oděrky na rámu
zobrazeno: 3231x
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
20 000 Kč
17.10.2016, 21:03:00
13.10.2016 | 20:47 | 20 000 Kč |