Arnošt Paderlík
Eva v ateliéru
Id: 208903
olej/sololit, rozměr 83 x 123 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně původní štítek
zobrazeno: 4074x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
186 000 Kč
Příhozy: 90