Čas na serveru 16:30:32

Arnošt Paderlík
Kohout

Id: 527601

Kohout

  •  / Kohout / Arnošt Paderlík

pastel/papír, rozměr 45 x 62 cm, značeno a datováno v horní části, volně loženo

zobrazeno: 231x

Vyvolávací cena:

5 101