Arnošt Paderlík
Ležící s jablkem
Id: 534103
kombinovaná technika, pastel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 53 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 205x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
2024,12-1,02,21,23,00
( 2.12.2024, 21:23:00 )
minimální příhoz 500 Kč
7.11.2024 | 17:09 | 5 500 Kč |