Arnošt Paderlík
Model v ateliéru
Id: 244803
akryl/sololit, rozměr 64 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, na zadní straně též pozůstalostní štítek, oděrky na rámu,po
zobrazeno: 6982x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
61 000 Kč
Příhozy: 60