Arnošt Paderlík
Námluvy
Id: 426703
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 35 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 811x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
34 000 Kč