Arnošt Paderlík
Ovocné zátiší
Id: 90010
olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 47, na zadní straně razítko z výstavy Mánes1948, jedná se o velmi vzácné rané dílo, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, PO
zobrazeno: 3981x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
59 000 Kč
Příhozy: 67