Arnošt Paderlík
Sedící akt
Id: 47411
olej/sololit, rozměr 60,5 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 94, z pozůstalosti prof. A. Paderlíka, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 4421x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
266 000 Kč
Příhozy: 82