Arnošt Paderlík
Stydlivá
Id: 367507
lavírovaná kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 922x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč