Arnošt Paderlík
Zátiší
Id: 192601
litografie/papír, rozměr viditelný 42 x 55 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, číslováno uprostřed dole viz foto, zaskleno, rámováno, stav viz foto
zobrazeno: 1735x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 000 Kč