Arnošt Paderlík
Zátiší
Id: 283702
malba/karton, rozměr viditelný 42,5 x 63,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 2896x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč