Arnošt Paderlík
Zátiší s citrony
Id: 187102
olej/sololit, rozměr 38 x 55 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, autorské rámování, na zadní straně výstavní štítek viz foto
zobrazeno: 10655x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
62 000 Kč