Čas na serveru 03:33:26

Arnošt Paderlík
Zátiší v ateliéru

Id: 511809

Zátiší v ateliéru

  •  / Zátiší v ateliéru / Arnošt Paderlík

kolorovaný linoryt/papír, číslováno 1/1, rozměr ve výřezu 36,5 x 46,5 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4149x

Vyvolávací cena:

4 900