Arnošt Paderlík
Zátiší v ateliéru
Id: 511809
kolorovaný linoryt/papír, číslováno 1/1, rozměr ve výřezu 36,5 x 46,5 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4198x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 900 Kč