Čas na serveru 12:23:19

Arnulf de Bouché
Květinové zátiší s japonskou dózou

Id: 509105

  •  / Květinové zátiší s japonskou dózou / Arnulf de Bouché

olej/plátno, rozměr 88 x 80 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 738x

Vyvolávací cena:
7 500

15 000