Arsenij Petrovič Sosnovskij
Moře
Id: 53
rozměr plátna 68 x 100 cm, olej/plátno, signováno LD, původní stav, na rámu drobné oděrky
zobrazeno: 3803x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
12 000 Kč