Čas na serveru 16:23:35

Arthur Boris Klein
Fronta na toaletu

Id: 525503

Fronta na toaletu

  •  / Fronta na toaletu / Arthur Boris Klein

kombinovaná technika, akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 18 x 47 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 275x

Vyvolávací cena:

2 700