Arthur Boris Klein
Fronta na toaletu
Id: 525503
kombinovaná technika, akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 18 x 47 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 301x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč