Arthur Heyer
Kočky
Id: 49402
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, malba lehce poškozena, rentoilováno, poškozený rám
zobrazeno: 2296x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 100 Kč