Artuš Scheiner
Orientální pohádkový motiv
Id: 390008
akvarel/papír, rozměr ve výřezu cca 33 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 4416x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 52