Čas na serveru 12:03:23

A. B. Piepenhagen
Krajina se zříceninou

Id: 176101

Krajina se zříceninou

  •  / Krajina se zříceninou / A. B. Piepenhagen

olej/papír, rozměr 26,5 x 20 cm, nesignováno, zaskleno, poškozený rám, na rámu původní štítek, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 14395x

Vyvolávací cena:
7 500

26 700