A. B. Piepenhagen
Měsíc nad hradem
Id: 69501
akvarel/papír, rozměr 20 x 23 cm, nesignováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
zobrazeno: 3214x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 500 Kč