A. B. Piepenhagen
Nocturno
Id: 51701
olej/lepenka, rozměr 15 x 18 cm, signováno monogramem vlevo dole, dobově rámováno, obraz ve výborném stavu, obraz konzultován a pravost potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou
zobrazeno: 3775x
Vyvolávací cena:
28 000 Kč
65 000 Kč