A. B. Piepenhagen
Řeka pod horami
Id: 202603
olej/papír, rozměr 26,5 x 36 cm, neznačeno, malba krakelovaná, papír lokálně pomačkán, podloženo kartonem, původní stav, 19. století, poškozený rám, ústně konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
zobrazeno: 1902x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 000 Kč