A. B. Piepenhagen
Stromy pod strání
Id: 148001
olej/plátno/karton, rozměr 24 x 24 cm, signováno monogramem vpravo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3535x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
50 000 Kč