Štvaný jelen
Id: 99417
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 12 x 10 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, nerámováno
zobrazeno: 1664x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
6.12.2017, 19:39:00
6.12.2017 | 18:06 | 5 500 Kč |