A. B. Piepenhagen
Tři studie horských krajin
Id: 114413
malba/karton, rozměry ve výřezu 3,3 x 4,5 cm, 6 x 4,5 cm, 4,7 x 5,2 cm, značeno vlevo dole vyrytým monogramem AP na první studii č. 98, pravděpodobně se jedná o autorovy vzorníky, paspartováno, rámováno, původní stav, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
zobrazeno: 6621x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
53 000 Kč
Příhozy: 52