A. B. Piepenhagen
U horské bystřiny
Id: 152229
olej/plátno, rozměr 29 x 40 cm, nesignováno, v minulosti restaurováno, lokálně poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou Horovou
zobrazeno: 2464x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
37 000 Kč