Čas na serveru 11:29:40

August Brömse
Biblický motiv

Id: 485301

Biblický motiv

  •  / Biblický motiv / August Brömse

kombinovaná technika/karton, rozměr 34 x 24 cm, značeno na zadní straně, rámováno, poškozený rám, malba místy krakelovaná a vypadaná, přiložen znalecký posudek, který vyhotovil Mgr. Ivo Habán Ph.D.

zobrazeno: 5792x

Vyvolávací cena:

96 000

Příhozy: 96