August Brömse
Biblický motiv
Id: 485301
kombinovaná technika/karton, rozměr 34 x 24 cm, značeno na zadní straně, rámováno, poškozený rám, malba místy krakelovaná a vypadaná, přiložen znalecký posudek, který vyhotovil Mgr. Ivo Habán Ph.D.
zobrazeno: 5792x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
96 000 Kč
Příhozy: 96