August Brömse
Cesta na Golgotu
Id: 485302
olej/plátno, rozměr 26 x 19 cm, neznačeno, rámován o, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek, který vyhotovil Mgr. Ivo Habán Ph.D.
zobrazeno: 2922x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
89 000 Kč
Příhozy: 100