Auguste Renoir
Sedící děvčata
Id: 232706
litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 27 cm, značeno v tisku vpravo dole, paspartováno, volně loženo,po
zobrazeno: 1877x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
6 501 Kč