Augustin Mervart
Jarní tání
Id: 69413
olej/plátno, rozměr 66 x 76 cm, signováno vpravo dole, datováno 38, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 4576x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 57