Augustin Mervart
Pohled do údolí
Id: 1679
olej/karton, rozměr 16 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 40, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3348x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč