Augustin Mervart
Samota
Id: 399
olej/karton, rozměr malby 23,5 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, zaskleno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 7416x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
30 100 Kč
Příhozy: 53