Augustin Mervart
Vesnice v zimě
Id: 327102
kombinovaná technika/papír, rozměr 35,8 x 43,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3350x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 000 Kč