Augustin Mervart
Výhled k Radhošti
Id: 370601
olej/karton, rozměr 32 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně původní štítek výstavní síně, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 8123x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 000 Kč