Augustin Němejc
Děti při hře
Id: 319706
kombinovaná technika/malba/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 12,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1567x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 000 Kč
30.8.2021, 19:44:00
28.7.2021 | 0:00 | 5 000 Kč |