Augustin Němejc
Mušketýr
Id: 408607
tuš/papír, rozměr listu 22 x 14,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, text "Pívali naši, pijeme taky. Zůstali dlužni, zůstaňme taky!"
zobrazeno: 1008x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč