Augustin Němejc
Na trakaři
Id: 137705
kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 12 x 16 cm, signováno vpravo dole, zaprášeno pod sklem, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1930x
Vyvolávací cena:
500 Kč
600 Kč