Augustin Němejc
Posezení
Id: 137706
kolorovaná kresba/papír, rozměr 17 x 20 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, zaprášeno pod sklem
zobrazeno: 1608x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč