Augustin Němejc
Ve svátečním
Id: 137707
kolorovaná kresba/papír, rozměr 17 x 20 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, zaprášeno pod sklem
zobrazeno: 1921x
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
16.7.2018, 21:21:00
15.7.2018 | 8:58 | 800 Kč |