Augustin Ságner
Letní večer
Id: 413501
olej/plátno, rozměr 98 x 74 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, na pravé straně promáčklé plátno (dílo z cyklu Neolit)
zobrazeno: 2440x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
120 000 Kč
Příhozy: 57